ZP interier
K zdravému životu pekné bývanie

Riňosan - infusión renal - rozbíjač kameňov

Vyvážená zmes bylín, pripravená podľa odporúčania z diela saleziánskeho mnícha českého pôvodu reverenda Jaroslava Soukupa, SDB. Vhodne zvolené byliny vzájomne synergicky umocňujú blahodárny vplyv zmesi predovšetkým na činnosť obličiek a močopohlavného systému.

Balenie: 50 g sušenej zmesi bylín.

Viac detailov


4,99 € s DPH

425

Vernostný program Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.


30 iné výrobky v rovnakej kategórii:

RIŇOSAN = VILCACORA + ROZBÍJAČ KAMEŇOV

 infusión renal

Doplnok stravy z juhoamerických bylín Uňa de Gato a Chancapiedra. Túto zmes bylín využíva tradičné domorodé liečiteľstvo natívnych Indiánov predovšetkým ako diuretikum, na ochranu obličiek a močových ciest a na zníženie rizika vzniku močových a obličkových kameňov.
Chancapiedra pôsobí hepatoprotektívne, analgeticky, ako cholagogum a choleretikum (zvyšuje vylučovanie žlče), pôsobí tiež hypotenzívne (diureticky a vylučovaním sodíka), hypocholesterolemicky, ale má aj protizápalový, antibakteriálny a antimutagénny efekt.
Uňa de Gato má najmä diuretický účinok (preto sa využíva pri močových zápaloch a kameňoch), antioxidačný, protizápalový, antibakteriálny a protinádorový, pripisuje sa mu aj adaptogénny efekt.

Riňosan

Zloženie: zmes sušených bylín Uncaria tomentosa Willd. D.C. a Phyllantus niruri L.

Účinky: protizápalový, obmedzujúci tvorbu obličkových a žlčníkových kameňov, detoxikačný, antispasmatický - protikŕčový, podporuje vylučovanie a trávenie

Indikácie a použitie: obličkové a žlčníkové kamene, zápalové ochorenia tráviaceho traktu, zápaly pečene, obličiek a močových ciest, prevencia žlčníkových a obličkových kameňov a zápalových komplikácií pri ich tvorbe.

Riňosan

Užívanie a dávkovanie: 2 polievkové lyžice na 600 ml vody, pripraviť nálev a piť cez deň, odporúča sa dlhodobé užívanie minimálne jeden mesiac. Deti od 3 rokov 2 x 100 ml denne.

Kontraindikácie: hormonálna liečba, transplantácia darcovského tkaniva či orgánov, autoimúnne choroby, práve prebiehajúce očkovanie či vakcinácia, tehotenstvo, rádio- či chemoterapia.

Použitie a špeciálne upozornenie: zmes sa používa hlavne na všetky typy zápalov obličiek a močových ciest, či už spojených s tvorbou kameňov alebo nie, i ako veľmi účinná detoxikácia obidvoch orgánov.