ZP interier
K zdravému životu pekné bývanie

ČIPERKA posilujúcí, detský instantný čaj 180g

Detský bylinný granulovaný, instantný čaj, aby dieťa bolo zdravé a odolné. Bez sacharózy.
Vhodný pre dojčatá a malé deti od ukončeného 6. mesiaca.

Obsah:180g

Viac detailov


4,29 € s DPH

Vernostný program Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.


4 iné výrobky v rovnakej kategórii:

Granulovaný detský ovocný čaj ČIPERKA POSILŇUJÚCI s prebiotickú vlákninou je určený pre doplňovanie pitného režimu dojčiat a malých detí v akúkoľvek dennú dobu. Spojením prebiotickej vlákniny s bylinnými extraktmi zabezpečíte vášmu dieťatku zdravý a odolný organizmus počas celého roka. Prebiotická vláknina podporuje činnosť prospešných baktérií, ktoré v tráviacom trakte zlepšujú vstrebávanie dôležitých minerálov a podieľajú sa významne na zvýšenie celkovej odolnosti organizmu proti infekčným ochorením. Lahodný prírodný nápoj okrem posilnenie obranyschopnosti prináša aj účinné osvieženie.
Zloženie: mliečny cukor (laktóza), dextróza, inulín (prebiotická vláknina – 2 %), čučoriedková dreň, bylinné extrakty (jahodníkový list, ibištek kvet) vitamín C, betakarotén.
Prirodzene bezlepkové a bez kofeínu. Neobsahuje syntetické konzervačné látky, arómy a farbivá. Nevhodné pre osoby s neznášanlivosťou laktózy.
Príprava:

Do 1 roka dieťaťa rozpustite 4 g granulátu (1 čajovú lyžičku) v 100 ml prevarenej vody vhodné pre dojčatá, zamiešajte a ochlaďte na 30 °C.

Pre deti staršie ako 1 roka pripravíte lahodný nápoj rozpustením 2 až 3 vrchovatých čajových lyžičiek v šálke vody.
Neprisladzujte!