ZP interier
K zdravému životu pekné bývanie

Olej z malinových semien BIO 100 ml

Veľmi silný protizápalový a antioxidačný účinok.Bohatý na vitamín E, ktorý bráni predčasnému starnutiu pokožky a úspešne chráni proti UV žiareniu a je skvelý ako prírodný prirodzený ochranný faktor SPF 35 pri opaľovaní počas Vaších dovoleniek a relaxe v prírode.

Obsah: 100 ml

Viac detailov


15,99 € s DPH

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 1 Vernostný bod. Váš košík Vám prinesie 1 bod Môže byť prekonvertovaný do kupónu v peňažnej hodnote 0,10 €.


30 iné výrobky v rovnakej kategórii:

100% za studena lisovaný olej. Vzácny bylinný olej, ktorý dokáže účinne chrániť pokožku po celý deň. Má veľmi veľmi silný protizápalový a antioxidačný účinok. Je bohatý na vitamín E, vďaka ktorému bráni stárnutiu pokožky a úspešne chráni proti UV žiareniu. Má pr.UV faktor proti slneč.žiareniu SPF 35+.

Olej sa používa aj po opaľovaní ak pridáte troška levandulovej eter.silice alebo zmiešate s bio kokosovým olejom pre dokonalý chladivý zážitok hydratácie.

Použitie:

vnútorne - ráno nalačno a večer pred spaním jednu čajovú lyžičku a aj k ochuteniu pokrmov studenej kuchyne

zvonku - na pokožku podľa potreby 

rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty

proti starnutiu pokožky lebo udržiava pleť hydratovanú - vláčnu

Vysoký prirodz.obsah omega 3 a omega 6 mastných kyselín pozitívne pôsobia na správnu činnosť mozgu , ako prevencia kardiovaskulárnych ochorení