ZP interier
K zdravému životu pekné bývanie

Koralový náramok harmonie naturál

Ochranný náramok Harmónie je nadosobný meditačný harmonizér očisty a regulácie činnosti srdca , pľúc a depresie.Základ harmónie a energetického stimulu ako farba základu zeme.

Viac detailov


6,96 € s DPH

Vernostný program Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.


19 iné výrobky v rovnakej kategórii:

Koralový náramok HARMONIE v tvare guličiek.

Názov koral pochádza z latinského slova „corallium“, grécky „korallion“. Koraly sú niekedy označované ako morské rastliny s kvetmi, ale bez koreňov, hovorí sa im aj „morský les“, keďže koraly „rastú“ vo vetvách a pripomínajú akési podmorské stromy. Farba koralov je obvykle biela, červená, ružová, vzácnejšia je farba modrá. Hnedo-béžových odtieňov sú koraly skamenené, fosilné.

Účinky: Upokojuje emócie, prináša vnútorný kľud a preto zlepšuje diplomatické vystupovanie. Zmierňuje duševné a sociálne napätie. Posilňuje naše sebavyjadrenie, ale súčasne v nás posilňuje i zmysel pre spoločenstvo s inými ľuďmi. Podporuje kvalitu spolužitia, v ktorej sa ľudia svojimi individuálnymi vlastnosťami dopĺňajú. Priťahuje do života lásku a hojnosť, predovšetkým červený koral, ktorý je "kameň vášne". Používa sa aj na zlepšenie kontaktu so zvieratami. Koral je ochranným kameňom pre deti, predovšetkým pôsobením na zosilnenie lásky medzi matkou a dieťaťom, čím zabraňuje deťom, aby duševne zaostali. Používa sa ako talizman proti démonom, zlým duchom, démonom, nehodám, strachu, surovému násiliu, krádežiam, posadnutiu, depresiám, nočným morám, panike a nerozumnosti. Patrí medzi liečivé kamene, lieči epilepsiu, kostné ochorenia, chrbát, oči, reguluje menštruáciu. Používa sa pri liečení duševných chorôb. Nenarodené dieťa chráni pred znetvoreniami a uľahčuje pôrod. Upokojuje naše nervy.

História: Koraly majú veľmi dlhú históriu. Boli obľúbené už v starom Egypte, poznali ich aj starí Kelti. Keltského pôvodu je asi aj názov. Šperky z koralov sa objavovali už od doby železnej. V stredoveku sa používali koraly ako liek na očné choroby.

Zaujímavosti: Traduje sa, že ak jeho nositeľovi hrozí nejaká choroba zmení a na bielu farbu. V českých krajinách sa slovo korale dokonca stalo synonymom pre slovo náhrdelník.

Náramok je originálnym výtvorom. Aj naša produkcia je toho príkladom, preto každý zakúpený kameninový produkt sa môže od obrázku mierne líšiť štruktúrou, farbou (v závislosti od svetla) či veľkosťou.