ZP interier
K zdravému životu pekné bývanie

ARGIRELINE - pleťová maska

ARGIRELINE omladzujúca pleťová maska s BOTOX účinkom.Jedinečná bez bolestivých zákrokov špecializovaných plast.lekár.zariadení.

Objem: 1x6 g

Viac detailov


2,19 € s DPH

974

Vernostný program Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.


30 iné výrobky v rovnakej kategórii:

ARGIRELINE omladzujúca pleťová maska s BOTOX účinkom

Prachová maska „botoxového typu“, rastlinného pôvodu  s výraznými omladzujúcimi účinkami. Vyhladzuje vrásky tváre, hlavne na čele, okolo očí a pier, bez použitia ihiel. Rastlinný polypeptid ARGIRELINE patrí medzi  inovatívne , moderné  a z hľadiska nežiadúcich  účinkov bezpečné kozmetické ingrediencie . V kombinácii s morskými riasami pleť nadobudne mladistvý vzhľad, pevnosť a elasticitu. Na dosiahnutie  maximálneho efektu používajte počas prvého týždňa denne a následne 1-2 krát týždenne. Vedecky dokázené, že pri pravidelnom používaní počas 30 dní sa mimické vrásky redukujú o 60%.

Návod na použitie: Zmiešajte 6g prášku s 15-20g vlažnej vody. Zmes miešajte asi 1 min., kým sa nevytvorí homogénna hmota, ktorú hneď aplikujte na pleť. Po zaschnutí /6-10 min./ vznikne gumový film, ktorý sa ľahko odstráni stiahnutím. Maska sa môže aplikovať na tvár, krk a dekolt. Balenie vystačí na 1použitie.

Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
DPH 0,00 €
Spolu 0,00 €

Ceny s DPH

Pokladňa

Odber noviniek