ZP interier
K zdravému životu pekné bývanie

ALBISAN Protiplesňový olej na intímnu hygienu

ALBISAN špeciálny éterický olej, na intímnu hygienu, pri pliesňach, aj ako prevencia pred ich vznikom.Osvedčený symbiotický pomocník chráni mikroflóru sliznice a pokožky s výraznými antiseptickými a antimykotickými účinkami bez parabénov a syntetiky len zmes eteric.olejov.

Objem: 10ml

Viac detailov


10,49 € s DPH

1006

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 1 Vernostný bod. Váš košík Vám prinesie 1 bod Môže byť prekonvertovaný do kupónu v peňažnej hodnote 0,10 €.


30 iné výrobky v rovnakej kategórii:

Pečať Original AtokALBISAN špeciálny éterický olej, na intímnu hygienu, pri pliesňach, aj ako prevencia pred ich vznikom.

Zmes vysoko účinných éterických olejov s výraznými antiseptickými a antimykotickými účinkami. Osvedčený doplnok celkovej terapie pri pliesňach pohlavných orgánov.

Účinky: pôsobí antisepticky a antimykoticky, chráni symbiotickú mikroflóru sliznice a pokožky.

Vôňa: bylinno-gáfrová.


Zloženie: éterické oleje - levanduľa, tea tree, pelargónia a ďalšie.
Spôsob použitia: 5–10 kvapek Albisanu kvapátkom alebo injekčnou stiekačkou nakvapkáme na tampón a zavedieme do pošvy. Vplyvom telesného tepla sa tampón ohreje, čím je zaistené pomalé odparovanie účinných látok.Tieto látky upokojujú svrbenie a pálenie a zabraňujú množeniu pliesní v pošve. Tampón meníme niekoľkokrát denne podľa potreby. V tomto postupe dôsledne pokračujeme minimálne 1 týždeň, ale ani dlhodobejšie používanie nie je na škodu, pretože predstavuje výbornú prevenciu proti reinfekcii. V niektorých prípadoch sa osvedčila aplikácia Albisanu na menštruačnú vložku, napríklad pri zlej znášanlivosti tampónov alebo preventívne.
UPOZORNENIE nepoužívať do konca štvrtého mesiaca tehotenstva. Použitie v ďalších mesiacoch tehotenstva je potrebné konzultovať s ošetrujúcim gynekológom.

Odporučenie: Preparát je vhodné aplikovať na tampon či vložku a následne zaviesť do pošvy, alebo k priamemu ošetreniu pokožky postihnutej pliesňou - hlavne na kožné záhyby so zvýšenou vlhkosťou, napríklad podpažie, pod prsiami, medzi prstami na rukách a nohách, oblasť konečníka. Tiež sa môže pridávať do kúpeľových alebo telových neutrálnych olejov a následne používať ako šetrný prostriedok na každodenné ošetrovanie citlivej pokožky pohlavných orgánov.
TIP: pri problémoch s pliesňami odporúčame na bežnú intímnu hygienu používať umývaci olej Intima, ktorý je vhodnejší než mydlá a penivé prípravky obsahujúce dráždivé látky. Pri tvorbe individuálnych receptúr je potrebné dodržiavať bezpečné dávkovanie